Miembro de API

Võta meiega ühendust:

+34 691 160 120info@sunnycasas.comSaada meile sõnum WhatsAppis
  • Müü Kinnisvara
  • Kinnisvara Hindamine
  • Teenused
  • Liitu meiega
  • Kontakt
Privaatsuspoliitika|Tingimused|Küpsiste Poliitika|Vastutuse Piiramine

Kinnisvara Müügiks San Miguel de Salinas

Costa Blanca kinnisvara müük: leia oma unistuste kodu – Sunny Casas

Loading properties...

Kas te ei leia oma unistuste kinnisvara?

Aitame teil leida täiusliku kinnisvara, mis vastab täpselt teie vajadustele

Meiel on juurdepääs eksklusiivsetele turuvälistele kinnisvaraobjektidele ja see aitab teil leida täpselt seda, mida otsite.

Otsi kinnisvara
76omadused vastavad teie kriteeriumidele

Filtreerige tüübi järgi

Filtreerige tüübi järgi

76 vastet leitud

Lehekülg 1 / 3 (1-30 / 76)

Ref: MLSC884661Resale

5 magamistuba - Villa - Ciudad de las Comunicaciones San Miguel de Salinas

Ciudad de las Comunicaciones, San Miguel de Salinas
5
|
3
|
300m²
Kaugus merest:7.3 km
495.000 €
€1650/m² approx.
View Details
Ref: MLSC5352124Resale

House in San Miguel de Salinas

Las Filipinas, San Miguel de Salinas
3
|
2
|
105m²
Kaugus merest:5.3 km
295.000 €
€2810/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7923635Resale

3 magamistuba - Korter - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
3
|
2
|
100m²
Kaugus merest:7.9 km
139.900 €
€1399/m² approx.
View Details
Ref: MLSC1714088Resale

3 magamistuba - Villa - Las Filipinas San Miguel de Salinas

Las Filipinas, San Miguel de Salinas
3
|
3
|
116m²
Kaugus merest:4.9 km
475.000 €
€4095/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7527696Resale

3 magamistuba - Villa - Blue Lagoon - Galán San Miguel de Salinas

Blue Lagoon - Galán, San Miguel de Salinas
3
|
2
|
90m²
Kaugus merest:4.7 km
524.900 €
€5832/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7810380Resale

4 magamistuba - Villa - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
4
|
3
|
256m²
Kaugus merest:7.7 km
605.000 €
€2363/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3975792Resale

3 magamistuba - Korter - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
3
|
2
|
103m²
Kaugus merest:7.8 km
159.000 €
€1544/m² approx.
View Details
Ref: MLSC5760123Resale

4 magamistuba - Villa - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
4
|
3
|
165m²
Kaugus merest:6.7 km
595.000 €
€3606/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3870311Resale

3 magamistuba - Maja - San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
3
|
3
|
150m²
Kaugus merest:7.7 km
229.000 €
€1527/m² approx.
View Details
Ref: MLSC9831237Resale

2 magamistuba - Korter - Pueblo San Miguel de Salinas

Pueblo, San Miguel de Salinas
2
|
1
|
63m²
Kaugus merest:8.6 km
125.000 €
€1984/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7924062Resale

1 magamistuba - Korter - Blue Lagoon - Galán San Miguel de Salinas

Blue Lagoon - Galán, San Miguel de Salinas
1
|
1
|
41m²
Kaugus merest:5.1 km
115.000 €
€2805/m² approx.
View Details
Ref: MLSC5308523Resale

4 magamistuba - Villa - Las Filipinas San Miguel de Salinas

Las Filipinas, San Miguel de Salinas
4
|
3
|
180m²
Kaugus merest:5.2 km
408.000 €
€2267/m² approx.
View Details
Ref: MLSC415551Resale

4 magamistuba - Villa - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
4
|
3
|
256m²
Kaugus merest:7.7 km
605.000 €
€2363/m² approx.
View Details
Ref: MLSC1590421Resale

4 magamistuba - Maja - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
4
|
2
|
92m²
Kaugus merest:6.8 km
189.900 €
€2064/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7212658Resale

6 magamistuba - Villa - Centro San Miguel de Salinas

Centro, San Miguel de Salinas
6
|
3
|
400m²
Kaugus merest:7.4 km
899.000 €
€2248/m² approx.
View Details
Ref: MLSC5080134Resale

2 magamistuba - Bungaloo - Pueblo San Miguel de Salinas

Pueblo, San Miguel de Salinas
2
|
1
|
45m²
Kaugus merest:8.6 km
139.950 €
€3110/m² approx.
View Details
Ref: MLSC1904346Resale

3 magamistuba - Maja - Las Filipinas San Miguel de Salinas

Las Filipinas, San Miguel de Salinas
3
|
2
|
130m²
Kaugus merest:5.4 km
350.000 €
€2692/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3971291Resale

4 magamistuba - Maja - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
4
|
2
|
126m²
Kaugus merest:7.7 km
199.000 €
€1579/m² approx.
View Details
Ref: MLSC817796Resale

3 magamistuba - Villa - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
3
|
2
|
90m²
Kaugus merest:4.7 km
524.900 €
€5832/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3703273Resale

3 magamistuba - Maja - San Miguel de Salinas

La Cañada - Los Alcores, San Miguel de Salinas
3
|
3
Kaugus merest:5.8 km
219.000 €
View Details
Ref: MLSC1087819Resale

3 magamistuba - Korter - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
3
|
2
|
117m²
Kaugus merest:8 km
170.000 €
€1453/m² approx.
View Details
Ref: MLSC2459919Resale

2 magamistuba - Korter - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
2
|
2
|
99m²
Kaugus merest:8 km
159.000 €
€1606/m² approx.
View Details
Ref: MLSC1004348Resale

4 magamistuba - Maja - Pueblo 9 San Miguel de Salinas

Pueblo 9, San Miguel de Salinas
4
|
2
Kaugus merest:8 km
199.000 €
View Details
Ref: MLSC1539761Resale

2 magamistuba - Korter - Pueblo San Miguel de Salinas

Pueblo, San Miguel de Salinas
2
|
2
|
67m²
Kaugus merest:8.5 km
199.000 €
€2970/m² approx.
View Details
Ref: MLSC6411174Resale

2 magamistuba - Korter - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
2
|
2
|
101m²
Kaugus merest:7.7 km
339.950 €
€3366/m² approx.
View Details
Ref: SCHH3385548302New Build

2 magamistuba - Bungaloo - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
2
|
2
|
120m²
Kaugus merest:8.6 km
214.900 €
€1791/m² approx.
View Details
Ref: SCHH9700934204New Build

3 magamistuba - Korter - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
3
|
2
|
212m²
Kaugus merest:8.2 km
319.900 €
€1509/m² approx.
View Details
Ref: SCHH9700934201New Build

2 magamistuba - Esimese korruse korter - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
2
|
2
|
108m²
Kaugus merest:8.2 km
229.900 €
€2129/m² approx.
View Details
Ref: SCHH6401079303New Build

2 magamistuba - Korter - San Miguel de Salinas

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
2
|
2
|
70m²
Kaugus merest:8.1 km
224.000 €
€3200/m² approx.
View Details
Ref: SCHH1596301902New Build

San Miguel de Salinas, Costa Blanca
2
|
1
|
65m²
Kaugus merest:8.1 km
150.000 €
€2308/m² approx.
View Details
1 / 3

Kas te ei leia oma unistuste kinnisvara?

Meie kinnisvaraeksperdid vaatavad teie nõuded üle ja võtavad teiega 24 tunni jooksul isikupärastatud soovitustega ühendust.

Helistage meile

Saatke meile e-kiri