Miembro de API

Võta meiega ühendust:

+34 691 160 120info@sunnycasas.comSaada meile sõnum WhatsAppis
  • Müü Kinnisvara
  • Kinnisvara Hindamine
  • Teenused
  • Liitu meiega
  • Kontakt
Privaatsuspoliitika|Tingimused|Küpsiste Poliitika|Vastutuse Piiramine

Kinnisvara Müügiks Pilar de la Horadada

Costa Blanca kinnisvara müük: leia oma unistuste kodu – Sunny Casas

Loading properties...

Kas te ei leia oma unistuste kinnisvara?

Aitame teil leida täiusliku kinnisvara, mis vastab täpselt teie vajadustele

Meiel on juurdepääs eksklusiivsetele turuvälistele kinnisvaraobjektidele ja see aitab teil leida täpselt seda, mida otsite.

Otsi kinnisvara
154omadused vastavad teie kriteeriumidele

Filtreerige tüübi järgi

Filtreerige tüübi järgi

154 vastet leitud

Lehekülg 1 / 6 (1-30 / 154)

Ref: MLSC2329323Resale

2 magamistuba - Korter - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
2
|
2
|
114m²
Kaugus merest:2.5 km
330.000 €
€2895/m² approx.
View Details
Ref: MLSC1425434Resale

3 magamistuba - Katusekorter - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
95m²
Kaugus merest:2.7 km
195.000 €
€2053/m² approx.
View Details
Ref: MLSC8341598Resale

2 magamistuba - Korter - Pueblo Latino Pilar de la Horadada

Pueblo Latino, Pilar de la Horadada
2
|
1
|
70m²
Kaugus merest:0.1 km
249.000 €
€3557/m² approx.
View Details
Ref: MLSC6149697Resale

2 magamistuba - Katusekorter - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
2
|
1
|
87m²
Kaugus merest:0.3 km
345.000 €
€3966/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3610704Resale

3 magamistuba - Villa - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
111m²
Kaugus merest:1.8 km
450.000 €
€4054/m² approx.
View Details
Ref: MLSC8755856Resale

2 magamistuba - Korter - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
2
|
2
|
92m²
Kaugus merest:1.7 km
229.500 €
€2495/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7903894Resale

4 magamistuba - Korter - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
4
|
2
|
159m²
Kaugus merest:2.7 km
220.000 €
€1384/m² approx.
View Details
Ref: MLSC8333827Resale

5 magamistuba - Villa - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
5
|
4
|
406m²
Kaugus merest:2.5 km
725.000 €
€1786/m² approx.
View Details
Ref: MLSC6148427Resale

2 magamistuba - Korter - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
2
|
1
Kaugus merest:2.5 km
225.000 €
View Details
Ref: MLSC2473071Resale

3 magamistuba - Bungaloo - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
86m²
Kaugus merest:1.7 km
359.000 €
€4174/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7651267Resale

2 magamistuba - Maja - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
2
|
1
|
65m²
Kaugus merest:0.4 km
225.000 €
€3462/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3746209Resale

3 magamistuba - Bungaloo - El Mojón Pilar de la Horadada

El Mojón, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
73m²
Kaugus merest:0.4 km
390.000 €
€5342/m² approx.
View Details
Ref: MLSC4783626Resale

4 magamistuba - Maja - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
4
|
3
|
110m²
Kaugus merest:0.2 km
249.000 €
€2264/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3092413Resale

2 magamistuba - Korter - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
2
|
2
|
75m²
Kaugus merest:6.7 km
354.000 €
€4720/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7537587Resale

2 magamistuba - Korter - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
2
|
2
|
77m²
Kaugus merest:2.7 km
249.900 €
€3245/m² approx.
View Details
Ref: MLSC6731475Resale

2 magamistuba - Korter - Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
2
|
2
|
66m²
Kaugus merest:3.6 km
180.000 €
€2727/m² approx.
View Details
Ref: MLSC1448678Resale

3 magamistuba - Maja - Torre de la Horadada Pilar de la Horadada

Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
76m²
Kaugus merest:0.7 km
269.900 €
€3551/m² approx.
View Details
Ref: MLSC687229Resale

3 magamistuba - Maja - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
76m²
Kaugus merest:1.7 km
269.900 €
€3551/m² approx.
View Details
Ref: MLSC8836354Resale

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
119m²
Kaugus merest:3.6 km
490.000 €
€4118/m² approx.
View Details
Ref: MLSC5044553Resale

3 magamistuba - Villa - Torre de la Horadada Pilar de la Horadada

Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
84m²
Kaugus merest:0.4 km
269.000 €
€3202/m² approx.
View Details
Ref: MLSC6464811Resale

3 magamistuba - Maja - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
3
|
1
|
135m²
Kaugus merest:4.8 km
250.000 €
€1852/m² approx.
View Details
Ref: MLSC413744Resale

Apartment in Pilar de la Horadada

Mil Palmeras, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
83m²
Kaugus merest:0.1 km
450.000 €
€5422/m² approx.
View Details
Ref: MLSC4866657Resale

3 magamistuba - Korter - Zona Pueblo Pilar de la Horadada

Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
3
|
2
|
90m²
Kaugus merest:2.6 km
234.000 €
€2600/m² approx.
View Details
Ref: MLSC604870Resale

2 magamistuba - Korter - Riomar Pilar de la Horadada

Riomar, Pilar de la Horadada
2
|
1
|
81m²
Kaugus merest:1.2 km
300.000 €
€3704/m² approx.
View Details
Ref: MLSC4517185Resale

2 magamistuba - Katusekorter - Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
2
|
2
|
75m²
Kaugus merest:3.1 km
262.500 €
€3500/m² approx.
View Details
Ref: SC25V051Resale

2 magamistuba - Korter - Torre de la Horadada Pilar de la Horadada

Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
2
|
1
|
70m²
Kaugus merest:0.1 km
249.000 €
€3557/m² approx.
View Details
Ref: MLSC7434680Resale

Villa in Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, Costa Blanca
3
|
2
|
111m²
Kaugus merest:8.7 km
410.000 €
€3694/m² approx.
View Details
Ref: MLSC2566743Resale

2 magamistuba - Korter - Pinar de Campoverde Pilar de la Horadada

Pinar de Campoverde, Pilar de la Horadada
2
|
2
|
82m²
Kaugus merest:5.8 km
329.500 €
€4018/m² approx.
View Details
Ref: MLSC3303552Resale

4 magamistuba - Maja - Pilar de la Horadada

La Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
4
|
3
|
155m²
Kaugus merest:0.3 km
460.000 €
€2968/m² approx.
View Details
Ref: MLSC2137104Resale

4 magamistuba - Maja - Torre de la Horadada Pilar de la Horadada

Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
4
|
2
Kaugus merest:0.3 km
249.000 €
View Details
1 / 6

Kas te ei leia oma unistuste kinnisvara?

Meie kinnisvaraeksperdid vaatavad teie nõuded üle ja võtavad teiega 24 tunni jooksul isikupärastatud soovitustega ühendust.

Helistage meile

Saatke meile e-kiri