Miembro de API

Skontaktuj się z Nami:

+34 691 160 120info@sunnycasas.comNapisz do nas na WhatsApp
  • Dodaj ogłoszenie
  • Wycena Nieruchomości
  • Usługi
  • Dołącz do nas
  • Kontakt

Nieruchomości na Sprzedaż w Costa Blanca i Costa Cálida

Nieruchomości Costa Blanca na Sprzedaż: Znajdź Swój Dom Marzeń z Sunny Casas

Loading properties...

Nie Możesz Znaleźć Swojej Nieruchomości Marzeń?

Pozwól nam pomóc znaleźć idealną nieruchomość, która spełnia Twoje dokładne wymagania

Nasz zespół ekspertów ma dostęp do wyłącznych nieruchomości poza rynkiem i może pomóc Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Szukaj nieruchomości
14nieruchomości pasuje do Twoich kryteriów

Filtruj Nieruchomości Według Typu

Filtruj Nieruchomości Według Typu

Znaleziono 14 Nieruchomości

Ref: MLSC3883862Odsprzedaż

Willa z 3 Sypialniami w Muy Cerca de la Playa, Cabo Roig

Muy Cerca de la Playa, Cabo Roig
3
|
3
|
156m²
Odległość do morza:0.4 km
1.400.000 €
€8974/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC7170674Odsprzedaż

Dom z 3 Sypialniami w Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
3
|
132m²
Odległość do morza:0.1 km
449.995 €
€3409/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC906093Odsprzedaż

Willa z 3 Sypialniami w, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
2
|
140m²
Odległość do morza:0.1 km
790.000 €
€5643/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC1960936Odsprzedaż

Willa z 3 Sypialniami w Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
2
|
140m²
Odległość do morza:0.1 km
790.000 €
€5643/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC1094349Odsprzedaż

Willa z 6 Sypialniami w Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
6
|
4
|
344m²
Odległość do morza:0.1 km
799.000 €
€2323/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC6153776Odsprzedaż

Willa z 6 Sypialniami w, Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
6
|
3
|
545m²
Odległość do morza:0.1 km
1.490.000 €
€2734/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC106576Odsprzedaż

Willa z 6 Sypialniami w, Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
6
|
4
|
344m²
Odległość do morza:0.1 km
799.000 €
€2323/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC1559634Odsprzedaż

Willa z 5 Sypialniami w Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
5
|
4
|
180m²
Odległość do morza:0.1 km
829.000 €
€4606/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC5283863Odsprzedaż

Willa z 7 Sypialniami w, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
7
|
7
|
463m²
Odległość do morza:0.3 km
1.700.000 €
€3672/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: SCHH2313260201Nowe

Mieszkanie na parterze z 3 Sypialniami w, Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
3
|
2
|
93m²
Odległość do morza:1.4 km
369.000 €
€3968/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC5763426Odsprzedaż

Willa z 3 Sypialniami w Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
3
|
141m²
Odległość do morza:0.3 km
850.000 €
€6028/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC1914270Odsprzedaż

Willa z 7 Sypialniami w, Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
7
|
4
|
500m²
Odległość do morza:0.3 km
1.490.000 €
€2980/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC7062272Odsprzedaż

Willa z 4 Sypialniami w Costa Blanca, Cabo Roig

Costa Blanca, Cabo Roig
4
|
4
|
250m²
Odległość do morza:0.4 km
910.000 €
€3640/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC5943236Odsprzedaż

Willa z 5 Sypialniami w Costa Blanca, Cabo Roig

Costa Blanca, Cabo Roig
5
|
2
|
380m²
Odległość do morza:0.2 km
1.559.900 €
€4105/m² approx.
Zobacz Szczegóły

Nie Możesz Znaleźć Swojej Nieruchomości Marzeń?

Nasi eksperci nieruchomości przejrzą Twoje wymagania i skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin z spersonalizowanymi rekomendacjami.

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas