Miembro de API

Skontaktuj się z Nami:

+34 691 160 120info@sunnycasas.comNapisz do nas na WhatsApp
  • Dodaj ogłoszenie
  • Wycena Nieruchomości
  • Usługi
  • Dołącz do nas
  • Kontakt

Nieruchomości na Sprzedaż w Torrevieja

Nieruchomości Costa Blanca na Sprzedaż: Znajdź Swój Dom Marzeń z Sunny Casas

Loading properties...

Nie Możesz Znaleźć Swojej Nieruchomości Marzeń?

Pozwól nam pomóc znaleźć idealną nieruchomość, która spełnia Twoje dokładne wymagania

Nasz zespół ekspertów ma dostęp do wyłącznych nieruchomości poza rynkiem i może pomóc Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Szukaj nieruchomości
531nieruchomości pasuje do Twoich kryteriów

Filtruj Nieruchomości Według Typu

Filtruj Nieruchomości Według Typu

Znaleziono 531 Nieruchomości

Strona 1 z 18 (1-30 z 531)

Ref: MLSC8061031Odsprzedaż

Mieszkanie z 1 Sypialniami w Estacion de Autobuses, Torrevieja

Estacion de Autobuses, Torrevieja
1
|
1
|
40m²
Odległość do morza:0.9 km
228.000 €
€5700/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC7423549Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Estacion de Autobuses, Torrevieja

Estacion de Autobuses, Torrevieja
2
|
2
|
71m²
Odległość do morza:0.6 km
250.000 €
€3521/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC1544125Odsprzedaż

Bungalow z 2 Sypialniami w El Acequión - Los Náufragos, Torrevieja

El Acequión - Los Náufragos, Torrevieja
2
|
1
|
60m²
Odległość do morza:0.4 km
137.900 €
€2298/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC5629195Odsprzedaż

Penthous z 2 Sypialniami w Acequion, Torrevieja

Acequion, Torrevieja
2
|
1
|
70m²
Odległość do morza:0.4 km
159.990 €
€2286/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC3106925Odsprzedaż

Mieszkanie z 3 Sypialniami w Acequion, Torrevieja

Acequion, Torrevieja
3
|
3
|
110m²
Odległość do morza:0.2 km
329.000 €
€2991/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC9796614Odsprzedaż

Willa z 3 Sypialniami w, Torrevieja

Miramar - Torre del Moro, Torrevieja
3
|
4
|
461m²
Odległość do morza:0.4 km
1.275.000 €
€2766/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC6390394Odsprzedaż

Bungalow z 3 Sypialniami w Los Europeos, Torrevieja

Los Europeos, Torrevieja
3
|
1
|
75m²
Odległość do morza:0.2 km
249.000 €
€3320/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC980354Odsprzedaż

Mieszkanie z 4 Sypialniami w, Torrevieja

Torrevieja, Torrevieja
4
|
2
|
128m²
Odległość do morza:0.2 km
499.000 €
€3898/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC2194351Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Torrevieja, Torrevieja

Torrevieja, Torrevieja
2
|
1
|
51m²
Odległość do morza:0.8 km
125.000 €
€2451/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC1280406Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Centro, Torrevieja

Centro, Torrevieja
2
|
1
|
52m²
Odległość do morza:1.2 km
136.900 €
€2633/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC4513192Odsprzedaż

Mieszkanie z 3 Sypialniami w Torrevieja, Torrevieja

Torrevieja, Torrevieja
3
|
3
|
111m²
Odległość do morza:0.4 km
184.000 €
€1658/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC4222489Odsprzedaż

Mieszkanie z 1 Sypialniami w Centro, Torrevieja

Centro, Torrevieja
1
|
1
|
45m²
Odległość do morza:0.1 km
145.000 €
€3222/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC683401Odsprzedaż

Estacion de Autobuses, Torrevieja
1
|
1
|
47m²
Odległość do morza:0.3 km
140.000 €
€2979/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC5163821Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Los Europeos, Torrevieja

Los Europeos, Torrevieja
2
|
1
|
71m²
Odległość do morza:0.2 km
189.500 €
€2669/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC2809546Odsprzedaż

Mieszkanie z 3 Sypialniami w Acequion, Torrevieja

Acequion, Torrevieja
3
|
2
|
100m²
Odległość do morza:0.1 km
239.000 €
€2390/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC2830283Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Sector 25, Torrevieja

Sector 25, Torrevieja
2
|
1
|
69m²
Odległość do morza:0.4 km
154.990 €
€2246/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC9157666Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Centro, Torrevieja

Centro, Torrevieja
2
|
2
|
80m²
Odległość do morza:0.8 km
149.990 €
€1875/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC9204388Odsprzedaż

Mieszkanie z 3 Sypialniami w Acequion, Torrevieja

Acequion, Torrevieja
3
|
2
|
95m²
Odległość do morza:0.3 km
163.000 €
€1716/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC9428270Odsprzedaż

Mieszkanie z 3 Sypialniami w Parque de las Naciones, Torrevieja

Parque de las Naciones, Torrevieja
3
|
2
|
81m²
Odległość do morza:0.7 km
154.000 €
€1901/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC9171750Odsprzedaż

Villa in Torrevieja

Aguas Nuevas, Torrevieja
2
|
2
|
79m²
Odległość do morza:2.1 km
239.000 €
€3025/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC7975932Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Gaspar Perrelló, Torrevieja

Gaspar Perrelló, Torrevieja
2
|
1
|
53m²
Odległość do morza:0.2 km
172.900 €
€3262/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC6847177Odsprzedaż

Penthous z 2 Sypialniami w Punta Prima, Torrevieja

Punta Prima, Torrevieja
2
|
1
|
70m²
Odległość do morza:0.7 km
235.000 €
€3357/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC9596284Odsprzedaż

Bungalow z 1 Sypialniami w Los Balcones - Los Altos del Edén, Torrevieja

Los Balcones - Los Altos del Edén, Torrevieja
1
|
1
|
37m²
Odległość do morza:2.9 km
114.000 €
€3081/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC4150675Odsprzedaż

Dom z 3 Sypialniami w Torreblanca, Torrevieja

Torreblanca, Torrevieja
3
|
3
|
120m²
Odległość do morza:0.6 km
245.000 €
€2042/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC4211625Odsprzedaż

Penthous z 1 Sypialniami w La Siesta, Torrevieja

La Siesta, Torrevieja
1
|
1
|
41m²
Odległość do morza:1.8 km
131.000 €
€3195/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC8237550Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Centro, Torrevieja

Centro, Torrevieja
2
|
1
|
85m²
Odległość do morza:0.8 km
129.900 €
€1528/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC8813588Odsprzedaż

Mieszkanie z 3 Sypialniami w Acequion, Torrevieja

Acequion, Torrevieja
3
|
2
|
94m²
Odległość do morza:0.2 km
219.000 €
€2330/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: SCS26015Odsprzedaż

Dom bliźniak z 2 Sypialniami w Aguas Nuevas, Torrevieja

Aguas Nuevas, Torrevieja
2
|
2
|
61m²
Odległość do morza:1.3 km
169.000 €
€2770/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC8062665Odsprzedaż

Willa z 8 Sypialniami w La Siesta, Torrevieja

La Siesta, Torrevieja
8
|
4
|
250m²
Odległość do morza:2 km
550.000 €
€2200/m² approx.
Zobacz Szczegóły
Ref: MLSC4800832Odsprzedaż

Mieszkanie z 2 Sypialniami w Los Europeos, Torrevieja

Los Europeos, Torrevieja
2
|
1
|
67m²
Odległość do morza:0.4 km
240.000 €
€3582/m² approx.
Zobacz Szczegóły
1 / 18
...

Nie Możesz Znaleźć Swojej Nieruchomości Marzeń?

Nasi eksperci nieruchomości przejrzą Twoje wymagania i skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin z spersonalizowanymi rekomendacjami.

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas