Miembro de API

Neem Contact Met Ons Op:

+34 691 160 120info@sunnycasas.comContact via WhatsApp
  • Advertentie plaatsen
  • Woningtaxatie
  • Diensten
  • Kom bij ons
  • Contact
Privacybeleid|Voorwaarden|Cookiebeleid|Disclaimer

Eigenschappen te Koop in Costa Blanca en Costa Cálida

Costa Blanca Eigenschap te Koop: Vind Uw Droomhuis met Sunny Casas

Loading properties...

Kunt U Uw Droomeigenschap Niet Vinden?

Laat ons u helpen de perfecte eigenschap te vinden die overeenkomt met uw exacte vereisten

Ons expert team heeft toegang tot exclusieve off-market eigenschappen en kan u helpen precies te vinden wat u zoekt.

Zoek eigenschappen
14eigenschappen komen overeen met uw criteria

Filter Eigenschappen op Type

Filter Eigenschappen op Type

14 Eigenschappen Gevonden

Ref: MLSC3883862Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Muy Cerca de la Playa, Cabo Roig

Muy Cerca de la Playa, Cabo Roig
3
|
3
|
156m²
Afstand tot zee:0.4 km
1.400.000 €
€8974/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC7170674Herverkoop

Huis met 3 Slaapkamers in Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
3
|
132m²
Afstand tot zee:0.1 km
449.995 €
€3409/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC906093Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
2
|
140m²
Afstand tot zee:0.1 km
790.000 €
€5643/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC1960936Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
2
|
140m²
Afstand tot zee:0.1 km
790.000 €
€5643/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC1094349Herverkoop

Villa met 6 Slaapkamers in Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
6
|
4
|
344m²
Afstand tot zee:0.1 km
799.000 €
€2323/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC6153776Herverkoop

Villa met 6 Slaapkamers in Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
6
|
3
|
545m²
Afstand tot zee:0.1 km
1.490.000 €
€2734/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC106576Herverkoop

Villa met 6 Slaapkamers in Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
6
|
4
|
344m²
Afstand tot zee:0.1 km
799.000 €
€2323/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC1559634Herverkoop

Villa met 5 Slaapkamers in Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
5
|
4
|
180m²
Afstand tot zee:0.1 km
829.000 €
€4606/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC5283863Herverkoop

Villa met 7 Slaapkamers in Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
7
|
7
|
463m²
Afstand tot zee:0.3 km
1.700.000 €
€3672/m² approx.
Bekijk Details
Ref: SCHH2313260201Nieuwbouw

Benedenwoning met 3 Slaapkamers in Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
3
|
2
|
93m²
Afstand tot zee:1.4 km
369.000 €
€3968/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC5763426Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Cabo Roig, Cabo Roig

Cabo Roig, Cabo Roig
3
|
3
|
141m²
Afstand tot zee:0.3 km
850.000 €
€6028/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC1914270Herverkoop

Villa met 7 Slaapkamers in Cabo Roig

Cabo Roig, Costa Blanca
7
|
4
|
500m²
Afstand tot zee:0.3 km
1.490.000 €
€2980/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC7062272Herverkoop

Villa met 4 Slaapkamers in Costa Blanca, Cabo Roig

Costa Blanca, Cabo Roig
4
|
4
|
250m²
Afstand tot zee:0.4 km
910.000 €
€3640/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC5943236Herverkoop

Villa met 5 Slaapkamers in Costa Blanca, Cabo Roig

Costa Blanca, Cabo Roig
5
|
2
|
380m²
Afstand tot zee:0.2 km
1.559.900 €
€4105/m² approx.
Bekijk Details

Kunt U Uw Droomeigenschap Niet Vinden?

Onze eigenschap experts zullen uw vereisten beoordelen en nemen binnen 24 uur contact met u op met gepersonaliseerde aanbevelingen.

Bel Ons

Email Ons