Miembro de API

Neem Contact Met Ons Op:

+34 691 160 120info@sunnycasas.comContact via WhatsApp
  • Advertentie plaatsen
  • Woningtaxatie
  • Diensten
  • Kom bij ons
  • Contact
Privacybeleid|Voorwaarden|Cookiebeleid|Disclaimer

Vastgoed te Koop in Orihuela Costa

Costa Blanca Eigenschap te Koop: Vind Uw Droomhuis met Sunny Casas

Loading properties...

Kunt U Uw Droomeigenschap Niet Vinden?

Laat ons u helpen de perfecte eigenschap te vinden die overeenkomt met uw exacte vereisten

Ons expert team heeft toegang tot exclusieve off-market eigenschappen en kan u helpen precies te vinden wat u zoekt.

Zoek eigenschappen
244eigenschappen komen overeen met uw criteria

Filter Eigenschappen op Type

Filter Eigenschappen op Type

244 Eigenschappen Gevonden

Pagina 1 van 9 (1-30 van 244)

Ref: MLSC1164291Herverkoop

Bungalow met 2 Slaapkamers in Pau 8, Orihuela Costa

Pau 8, Orihuela Costa
2
|
1
|
57m²
Afstand tot zee:2.8 km
215.000 €
€3772/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC6206881Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in La Zenia, Orihuela Costa

La Zenia, Orihuela Costa
2
|
2
|
60m²
Afstand tot zee:0.6 km
190.900 €
€3182/m² approx.
Bekijk Details
Ref: SCS26014Herverkoop

Huis met 4 Slaapkamers in Las Filipinas, Orihuela Costa

Las Filipinas, Orihuela Costa
4
|
3
|
213m²
Afstand tot zee:4.1 km
436.000 €
€2047/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC4446140Herverkoop

Penthouse met 3 Slaapkamers in Campoamor, Orihuela Costa

Campoamor, Orihuela Costa
3
|
2
|
154m²
Afstand tot zee:0.1 km
425.000 €
€2760/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC8808395Herverkoop

Apartment in Orihuela Costa

Playa Flamenca, Orihuela Costa
2
|
1
|
65m²
Afstand tot zee:1 km
185.000 €
€2846/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC456970Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Campoamor, Orihuela Costa

Campoamor, Orihuela Costa
2
|
1
|
98m²
Afstand tot zee:0.2 km
185.000 €
€1888/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC9673424Herverkoop

Bungalow met 2 Slaapkamers in Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa

Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
1
|
63m²
Afstand tot zee:3.1 km
229.000 €
€3635/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC299567Herverkoop

Bungalow met 3 Slaapkamers in La Chismosa, Orihuela Costa

La Chismosa, Orihuela Costa
3
|
2
|
74m²
Afstand tot zee:1.8 km
199.900 €
€2701/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC2436483Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Orihuela Costa, Orihuela Costa

Orihuela Costa, Orihuela Costa
2
|
1
|
75m²
Afstand tot zee:0.4 km
260.900 €
€3479/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC7643278Herverkoop

Huis met 3 Slaapkamers in Los Altos, Orihuela Costa

Los Altos, Orihuela Costa
3
|
3
|
75m²
Afstand tot zee:2.8 km
179.500 €
€2393/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC6636811Herverkoop

Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
1
|
85m²
Afstand tot zee:3.2 km
225.000 €
€2647/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC7115325Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Las Filipinas, Orihuela Costa

Las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
2
|
80m²
Afstand tot zee:4.7 km
199.999 €
€2500/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC1383030Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Playa Flamenca, Orihuela Costa

Playa Flamenca, Orihuela Costa
2
|
1
|
75m²
Afstand tot zee:0.9 km
174.000 €
€2320/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC9127520Herverkoop

Huis met 3 Slaapkamers in Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa

Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa
3
|
3
|
98m²
Afstand tot zee:1.3 km
349.000 €
€3561/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC6661036Herverkoop

Villa met 5 Slaapkamers in Los Almendros-la Florida, Orihuela Costa

Los Almendros-la Florida, Orihuela Costa
5
|
3
|
161m²
Afstand tot zee:2.1 km
300.000 €
€1863/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC6085614Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa

Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
2
|
83m²
Afstand tot zee:3.6 km
239.000 €
€2880/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC3700942Herverkoop

Las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
2
|
73m²
Afstand tot zee:4.6 km
335.000 €
€4589/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC8592086Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Montezenia, Orihuela Costa

Montezenia, Orihuela Costa
3
|
3
|
128m²
Afstand tot zee:1.3 km
449.950 €
€3515/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC5307955Herverkoop

Bungalow met 2 Slaapkamers in Playa Flamenca, Orihuela Costa

Playa Flamenca, Orihuela Costa
2
|
1
|
50m²
Afstand tot zee:1.6 km
176.900 €
€3538/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC7029539Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Los Dolses, Orihuela Costa

Los Dolses, Orihuela Costa
3
|
2
|
98m²
Afstand tot zee:2.6 km
285.000 €
€2908/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC3062850Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Las Filipinas, Orihuela Costa

Las Filipinas, Orihuela Costa
3
|
3
|
99m²
Afstand tot zee:4.7 km
425.000 €
€4293/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC3166185Herverkoop

Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
2
|
85m²
Afstand tot zee:3.5 km
329.000 €
€3871/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC1212601Herverkoop

Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
1
|
88m²
Afstand tot zee:3.1 km
225.000 €
€2557/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC711896Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Villamartin, Orihuela Costa

Villamartin, Orihuela Costa
2
|
2
|
60m²
Afstand tot zee:3.4 km
190.000 €
€3167/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC227463Herverkoop

Villa met 3 Slaapkamers in Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa

Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa
3
|
2
|
96m²
Afstand tot zee:1.2 km
396.000 €
€4125/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC5091073Herverkoop

Villamartin, Orihuela Costa
2
|
1
|
65m²
Afstand tot zee:3.4 km
159.950 €
€2461/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC4672226Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Los Altos, Orihuela Costa

Los Altos, Orihuela Costa
2
|
2
|
75m²
Afstand tot zee:3.1 km
145.000 €
€1933/m² approx.
Bekijk Details
Ref: SCS26010Herverkoop

2-Bedroom Ground-Floor Bungalow with Garage and Communal Pool in Villamartín

Villamartín-las Filipinas, Orihuela Costa
2
|
1
|
55m²
Afstand tot zee:4.1 km
145.000 €
€2636/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC5828478Herverkoop

Villa met 2 Slaapkamers in Villamartin, Orihuela Costa

Villamartin, Orihuela Costa
2
|
2
|
110m²
Afstand tot zee:3.4 km
434.950 €
€3954/m² approx.
Bekijk Details
Ref: MLSC3986891Herverkoop

Appartement met 2 Slaapkamers in Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa

Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa
2
|
2
|
131m²
Afstand tot zee:1.3 km
269.000 €
€2053/m² approx.
Bekijk Details
1 / 9
...

Kunt U Uw Droomeigenschap Niet Vinden?

Onze eigenschap experts zullen uw vereisten beoordelen en nemen binnen 24 uur contact met u op met gepersonaliseerde aanbevelingen.

Bel Ons

Email Ons